Časté otázky (FAQ): Symbian

Chyba certifikátu, kontaktujte výrobce aplikace.

Pokud se zobrazí při instalaci tato hláška, je třeba vypnout kontrolu certifikátů v telefonu. Toto nastavení se nachází obvykle na cestě "Menu-Nastavení-Nast. telef.-Aplikace-Správce aplikací", kde je třeba změnit hodnoty Instalace softwaru na Vše a Ověřit certifikát on-line na Vypnuto

Požadovaný přístup aplikace není zajištěn. / Aplikace není kompatibilní s telefonem. Přesto pokračovat?

Pokud se zobrazí při instalaci tato hláška, je instalována verze aplikace, která neodpovídá zařízení. Zkontrolujte, jakou verzi operačního systému telefon obsahuje (Feature Pack 1, Feature Pack 2 atd.) a nainstalujte adekvátní verzi aplikace SmartMaps.

Nelze nalézt interní GPS zařízení

Aplikace SmartMaps vyžaduje pro využití interních GPS zařízení podporu operačních systémů verze Feature Pack 2 a výše. Pro operační systémy s verzí Feature Pack 1 a níže je možné využít externích GPS přes Bluetooth připojení.

Certifikát je prošlý, dosud není platný nebo nastavení telefonu nemusí být správné

Pokud se zobrazí při instalaci tato hláška, je třeba v telefonu nastavit aktuální datum. Jestli problém přetrvává, je třeba se obrátit na podporu výrobce telefonu.

V některých případech může být řešením nainstalování aplikace z jiného zdroje,
např. z aktualizace aplikace nebo SmartMaps Free (bez výběru mapových podkladů).

Doporučený postup instalace je spuštěním instalace ze souboru smartmaps.sis v prohlížeči souborů v zařízení. na základě uživatelských zkušeností je pak možným postupem změna data např. o 1 rok zpět nebo změna časového pásma.

Po instalaci jsou v aplikaci na výběr pouze demo mapy

Pokud jste v instalátoru SmartMaps nainstalovali také ukázky map nebo bonusy, je třeba pro zobrazení zakoupené mapy provést aktivaci v aplikaci "Volby-Různé-Aktivace".

Aplikace nereaguje na pokyny z displeje

Ujistěte se, že je nainstalovaná verze aplikace s podporou dotykového displeje (Feature Pack 5 a novější).

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2017 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.