e-mail obchod: obchod@smartmaps.cz
telefon podpora: 722 751 812
e-mail podpora: podpora@smartmaps.cz

 

Sídlo firmy:

Seznam.cz, a.s.

SmartMaps

Radlická 3294/10

150 00 Praha 5 - Smíchov

 

IČO: 26168685  

DIČ: CZ26168685

 

Obchodní podmínky a reklamační řád

Daň z přidané hodnoty

Naše firma je plátce DPH.
 
Veškeré ceny uváděné na www.smartmaps.cz jsou konečné prodejní ceny, včetně DPH.
 
Obchod SmartMaps.cz  jsou vlastněn firmou Seznam.cz a.s.
 

Objednávka

Pro zadání objednávky do systému je nutné být registrovaným zákazníkem. Po přijetí objednávky Vám bude automaticky odesláno e-mailem potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějaké nesrovnalosti, prosím, neprodleně nás kontaktujte.
 
Vyhrazujeme si právo před odesláním zboží telefonicky objednávku ověřit. Zrušení objednávky ze strany zákazníka je možné do 1 týdne od objednání zboží, pokud ještě nebylo expedováno.
 
Zrušení objednávky nebo její části ze strany prodejce je možné v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává, zboží je dlouhodobě nedostupné nebo se změnila se výrazným způsobem cena zboží. V případě, že tato situace nastane, Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu.
 

Platba za zboží

Více informací zde.
 

Doprava a osobní odběr zboží

Více informací zde.
 

Dodací lhůty

Veškerý sortiment máme skladem, protože jsme jeho výrobci. K jeho odeslání dochází do 24 hodin od přijetí objednávky. U něterých typů nákupu software obdržíte ihned po zaplacení.
 

Vrácení zboží

Vrácení zboží je možné v souladu se zákonen 367/2000 Sb. bez uvedení důvodu do 14 dnů.
 
 
Aby bylo zboží přijato zpět, musí být splněny tyto podmínky:
 
  • software nesmí být již aktivovaný, tzn. nainstalován a aktivováno sériové číslo/a
  • software musí být vrácen kompletní a v původním stavu (fyzická distribuce)
  • nelze vrátit speciální objednávku nadstandardního software na základě výslovného přání zákazníka
Zákazník je v případě využití svého práva na vrácení zboží bez udání důvodu povinen tuto skutečnost předem oznámit naší firmě a dále postupovat následujícím způsobem:
 
Po kontaktu,doručení a zkontrolování zboží je v případě splnění výše uvedených podmínek zákazníkovi vrácena kupní cena zboží do 30 dnů od jeho navácení. V případě nesplnění podmínek zákona 367/2000 Sb. je zboží neprodleně odesláno zpět zákazníkovi.
Zákazníkovi bude doručen dobropis, jehož potvrzenou kopii je potřeba odeslat na naši adresu
 

Záruční podmínky

Záruka se vztahuje výhradně na zboží (software) s fyzickou distribucí a je možné reklamovat poškození instalačních médií nebo ostatních součástí balení (např. příručky). Pokud chcete předejít problémům s instalací nebo funkcemi software důrazně doporučujeme využít testovacích, demo a trial verzí software, pokud není tato verze k dispozici ověřujte zda splňujete systémové požadavky software uvedené výrobcem. Pokud nenajdete požadované informace na našem webu nebo webu výrobce kontaktujte nás, pokusíme se informace k produktu pro vás doplnit a ověřit.
 
Postup při případných reklamacích se řídí reklamačním řádem.
 
Ochrana osobních dat
 
Zaručujeme Vám, že všechna Vaše osobní data budeme používat pouze pro naši potřebu internetového obchodu a že je neposkytneme v žádné podobě jinému subjektu.
 

Reklamační řád

Reklamovat nelze:
  • Software s elektronickým doručením.
  • Nevhodnost zakoupeného software pro vaše účely.
  • Produkty poškozené neodborným používáním, mechanickým poškozením nebo živelnou pohromou.
  • Rozbalené nebo poškozené produkty, kde je poškození zásilky zjevné při doručení zásilky - pokud obdržíte poškozenou zásilku musíte tuto skutečnost reklamovat ihned u přepravce nebo odmítnout její převzetí, po dohodě Vám pak zašleme nové zboží.
 
Postup při reklamaci nebo vrácení zboží
 
Reklamované nebo vrácené zboží musí být zasláno na naši adresu společně s kopií daňového dokladu. Adresa pro doručení je následující: 
 
Seznam.cz a.s.
SmartMaps
Radlická 3294/10
Praha 5
150 00
 
Prodávající zašle kupujícímu po obdržení reklamovaného zboží dobropis. Po potvrzení vystaveného dobropisu prodávající vrátí kupujícímu uhrazenou částku převodem na jeho účet.
 
Neoprávněná reklamace.
 
Při neoprávněné reklamaci může prodávající požadovat úhradu vzniklých nákladů.
 
Náklady na dopravu reklamovaného zboží do provozovny internetového obchodu hradí zákazník. Internetový obchod Vaši reklamaci vyřídí do 30 dní, pokud nebude dohodnuto jinak.
 

Souhlas s reklamačním řádem

Souhlas s reklamačním řádem potvrzuje zákazník převzetím zboží od přepravce, případně obdržením sériového čísla, které opravňuje k aktivaci software.
 
 

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2017 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.