Online v zařízení (Android, BlackBerry OS 10, Windows Phone 7/8, Windows Store)

Android

Aplikaci stáhněte v telefonu/tabletu v Obchod Play (Google Play) (APK soubor) a sériové číslo vložte přímo do aktivačního formuláře v aplikaci SmartMaps (menu - Volby - Nastavení - Různé - Aktivace Map). Sériových čísel můžete vložit i více najednou oddělených čárkou. Po aktivaci se nabídnou mapy ke stažení přímo v zařízení (menu - Volby - Aktualizace). Doporučujeme stahovat přes Wi-Fi připojení.

V případě, že velikost produktu je větší než vaše interní úložiště/ paměťová karta, je možné mapy libovolně stahovat a mazat.

Aktivace map je vázána k paměťové kartě, SIM kartě nebo k danému výrobnímu číslu zařízení. Při změně ID je nutné kontaktovat technickou podporu pro uvolnění sériového čísla, aby bylo možné mapy instalovat a aktivovat na jiném zařízení. 

 

Pro úspěšnou instalaci je třeba vyplnit v aktivačním formuláři tyto povinné položky:
 
!Přihlašovací jméno a heslo může obsahovat pouze znaky "a-z" a "0-9"! a musí být unikátní
 
* Přihlašovací jméno - slouží k přihlášení do uživatelského účtu na stránkách SmartMaps
* Heslo - slouží k přihlášení do uživatelského účtu na stránkách SmartMaps
* Sériové číslo - sériové číslo reprezentuje produkt, který si přejete nainstalovat. Je možné vyplnit několik sériových čísel oddělených čárkou za sebou.
V případě, kdy jste nový uživatel, je třeba zvolit "Jsem nový uživatel a potřebuji se zaregistrovat." Pak je třeba vyplnit tyto povinné položky:
* E-mail - slouží k zaslání potvrzení o úspěšné registraci na stránkách SmartMaps
 

 

   

 

Windows Phone 7 a 8

Jak postupovat při instalaci a aktivaci map po zakoupení pro WP7 a WP8.

1) Nainstalujte aplikaci SmartMaps z PhoneStore.

2) Spusťte aplikaci v mobilním zařízení, zobrazte jakoukoli mapu online/offline a v menu vyberte obrazovku Mapy-Aktivace.

3) Vyplňte aktivační formulář. Uživatelské jméno a heslo = registrace na SmartMaps. Pokud jste se neregistrovali při nákupu map, můžete položkou "jsem nový uživatel, potřebuji registrovat" registraci vytvořit. Sériové číslo najdete v e-mailu, který jste obdrželi po nákupu aplikace. Pro aktivaci musí být dostupné datové připojení.

4) Po úspěšné aktivaci jste vyzváni ke stažení map. Zatržením jednotlivých map nebo všech, začne stahování map přímo do zařízení. Při stahování doporučujeme používat Wi-Fi připojení pro datovou náročnost. Také mít telefon připojený kabelem k nabíječce, aby nedocházelo k usínání telefonu a tedy i přerušení stažení.

5) Po stažení vybraných map se mapy zobrazují v aplikaci a také jejich soupis v Mapy-Offline mapy obrazovce.

 

V případě, že velikost produktu je větší než vaše interní úložiště, je možné mapy libovolně stahovat a mazat.

Aktivace map je vázána k danému výrobnímu číslu zařízení. Při změně zařízení je nutné kontaktovat technickou podporu pro uvolnění sériového čísla, aby bylo možné mapy instalovat a aktivovat na jiném zařízení.

 

   

 

BlackBerry OS 10

Zadejte tuto adresu ve vašem prohlížeči v BlackBerry a nainstalujte: http://download.smartmaps.cz/android/smartmaps.apk. Sériové číslo produktu vložte přímo do aktivačního formuláře v aplikaci SmartMaps (menu - Volby - Nastavení - Různé - Aktivace Map).  Po aktivaci se nabídnou mapy ke stažení přímo v zařízení (menu - Volby - Aktualizace). Doporučujeme stahovat přes Wi-Fi připojení. 

 

Windows Store (ARM, x64, x86)

Aplikaci stáhněte v PC/notebooku/tabletu ve Store (Windows Store) a sériové číslo produktu vložte přímo do aktivačního formuláře v aplikaci SmartMaps (úvodní menu - Aktivace). Po aktivaci se nabídnou mapy ke stažení přímo v zařízení (úvodní menu - Stažení map). Doporučujeme stahovat přes Wi-Fi připojení. 
 

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2017 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.