Detekce a nastavení GPS (Locator, Navigator)

Detekci GPS je vždy nutné provést pro zobrazení aktuální polohy v mapě. Nabízí se při prvním spuštění po instalaci na daném zařízení, případně jí lze detekovat dodatečně.

1. Autodetekce při prvním spuštění

Jakmile nainstalujete SmartMaps a poprvé je spustíte na daném zařízení, zobrazí se hláška o autodetekci GPS. Při potvrzení OK program automaticky pomocí Rychlé detekce nastavuje GPS. Po úspěšné detekci je potřeba potvrdit OK.

         

2. Ruční detekce GPS

Pokud byla hláška o autodetekci stornována, je možné provést detekci ručně. Detekci je možné provést v menu Volby->GPS. Zde se vybere ikona Nastavení.

         

Zde je potřeba vybrat položku Rychlá detekce, příp. Detekce, pokud předešlá detekce nebyla úspěšná.  Po úspěšné detekci je potřeba potvrdit OK.

         

Správnost nastavení se potvrdí, když se zde objeví ikony jednotlivých satelitů se sílou signálu. Aktivace GPS je možná ikonou Zapnout v menu. Pokud políčka zezelenají, jsou satelity fixovány (zaměřeny).

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2018 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.