Snímání bodů z obrazovky do plánovače a práce s nimi (Locator, Navigator)

Snímání bodů z obrazovky do plánovače je nejjednodušší systém zadávání bodů, jak pro navádění, tak pro plánování a případně i pro ukládání svých bodů.

Snímání bodů

Na daném bodě přidržet prst po dobu jedné vteřiny a zobrazí se navigační kříž. Jednou s funkcí, které lze v něm libovolně měnit a přidávat, je Přidat do Plánovače. V mapě se viditelně označí vámi vybraný bod a v plánovači přibude jedna položka se souřadnicí daného bodu.

         

Následně je možné takto zadat do plánovače neomezené množství bodů sejmutím z obrazovky. Jednotlivé body jsou mezi sebou propojeny. Zobrazení propojení je možné si nastavit dle vlastních požadavků.

         

Pokud již nechcete zadávat další body a chcete přejít na plánovaní je třeba vybrat Volby->Trasy ->Plánovač. Zde je možné vidět vybrané body a pracovat s nimi. Do Plánovače je možné se také dostat přidržením průjezdního bodu.

         

Je možné zaměňovat pořadí jednotlivých bodů v Plánovači pomocí šipek vpravo nahoře. Pomocí Koše se hromadně odstraní všechny body z Plánovače.

.          

Definici trasy pomocí průjezdních bodů je též možné si Uložit. Tyto trasy je pak možné kdykoliv opět Otevřít.

         

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2018 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.