Vypnutí, zapnutí a nastavení autozoomu (Locator, Navigator)

Funkce Autozoomu slouží pro automatické oddalování a přibližování mapy při jízdě autem. Při rychlé jízdě se mapa oddálí pro větší přehled, při pomalé jizdě se naopak přiblíží na nejnižší možnou vrstvu. Tedy při jízdě po dálnici poskytuje přehled o okolí a ve městě naopak přiblíží křižovatky a situaci do největšího možného detailu. Je možné nastavit při jaké rychlosti  bude zobrazena daná vrstva mapy. Autozoom je při prvním spuštění automaticky zapnutý.

1. Vypnutí a zapnutí autozoomu

Nastavení je možné provést v menu Volby->Funkce. Při vybrané možnosti Vypnuto mapa zůstává neustále ve stejném měřítku, které si uživatel sám při jízdě nastaví. Při Největším přiblížení se mapa při jízdě automaticky přiblíží na nejnižší možnou vrstvu. Při vybraní Podle rychlosti se plynule zoomuje dle aktuální rychlosti pohybu. 

         

Po každém výběru funkce je třeba potvrdit OK.

2. Nastavení autozoomu podle rychlosti

Nastavení jednotlivých mapových vrstev, které budou zobrazeny při různých rychlostech je možné provést v menu Volby->Funkce. V záložce Různé je pak možné vše nastavit. Následně potvrdit OK.

        

 

 

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2018 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.