Zobrazení POI v mapě (Locator, Navigator)

Zobrazení POI v mapě je možné získat další informace pro užívaní. Jde zobrazit kompletní předefinované POi, tak i naimportované POI a i oblíbené body (Favourites). Funkce se dá využít např. pro zobrazení nejbližší MHD, nejbližší čerpací stanice případně  nechat si zobrazit radary a nechat se na ně upozorňovat.

POI body které nejsou obsaženy přímo v aplikaci lze jednoduše naimportovat např z www.poi.cz. Jako třeba radary, parkoviště, atd...

Zobrazení bodu v mapě je třeba udělat přes menu Body->Zobrazit. Následně je třeba vybrat položku Přidat "+" .

         

Dále je třeba si vybrat Databázi, skupinu a případně kategorii POI, kterou chcete zobrazit v mapě. Pro příklad jsme vybrali databázi Česko a skupinu Čerpací stanice. Po vybraní konkrétních POi je třeba potvrdit OK.

          

Následně je třeba potvrdit výběr ještě jednou OK. Ve volbě Body zájmu v mapě je možné nastavit pomocí tlačítka Nastavení  zobrazení POI v mapě. Jak budou vypadat - zda budou s popisem, čí zda jen ikonou. dále je možné nastavit si barvy zobrazení a to i pro více skupin různé. Po nastavení je třeba potvrdit OK.

        

V nastavení zobrazení POI je možné nastavení, zobrazení a barev POI. Je třeba změnu potvrdit OK. Následně se vámi vybrané POI zobrazí v mapě.

         

Při odzoomování se pak zobrazí více POI. Na nezobrazování POI v mapě jsou dvě možnosti. První je v menu Body->Skrýt, kdy se skryjí všechny POI zobrazení v mapě. Případně je možné body odstanit ze zobrazení ve menu Body->Zobrazit a danou kategorii odstanit pomocí položky "-".

 

 

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2018 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.