Zobrazit ceny v:

SmartMaps Navigator

SmartMaps Navigator

Offline mapová aplikace s navigací pro turistiku, Geocaching, sport, outdoorové aktivity a každodenní život. Navigace do vašeho mobilu/tabletu. Nabízí spojení navigace do auta, na kolo, pro pěší,…

Obsahuje mapy:

  • Podrobná mapa ČR a SR 1:10 000
  • Cykloturistická mapa ČR a SR 1:40 000
  • Cykloturistická mapa ČR a SR 1:75 000
  • Automapy 1:100 000 +

 

*Java - verze Navigator neumožňuje plánování tras ani aktivní navigaci po trase, jedná se tak o zvýhodněný balíček mapových podkladů oproti zakoupení samostatně (Locator).

*Symbian - verze Navigator umožňuje online plánování trasy. Neumožňuje aktivní navigaci po trase, jedná se tak o zvýhodněný balíček mapových podkladů oproti zaoupení samostatně (Locator) s možností naplánování trasy.

*Windows Store - verze Navigator neumožňuje plánování tras ani aktivní navigaci po trase, jedná se tak o zvýhodněný balíček mapových podkladů oproti zakoupení samostatně (Locator).

*Windows Phone 7 a 8 - verze Navigator umožňuje online plánování trasy. Neumožňuje aktivní navigaci po trase, jedná se tak o zvýhodněný balíček mapových podkladů oproti zakoupení samostatně (Locator).

Objem dat: 8300 MB Verze map: 2017-06-02

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

Moje SmartMaps

Nepřihlášen(a) (přihlásit)

 
zapomenuté heslo

nová registrace - výhody registrace

Prodej SmartMaps byl 1.7.2017 ukončen. Děkujeme za vaši přízeň!

SmartMaps je obchodní značka map a softwaru Seznam.cz, a.s. pro uvedené systémy. Copyright © 2004 - 2017 Seznam.cz, a.s. Vyrobil WeDeCom s.r.o.
Veškerá díla jsou výsledkem vydavatelské činnosti (NACE 58) společnosti Seznam.cz, a.s.